Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się saudyjski F-15

Lotnictwo wojskowe, Lotnictwo wojskowe, 03 grudnia 2012

W czasie lotu treningowego rozbił się myśliwiec F-15 lotnictwa wojskowego Arabii Saudyjskiej. Samolot wpadł do Zatoki Perskiej.

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem. Myśliwiec F-15 wystartował do rutynowego lotu treningowego z King Abdulaziz Air Base na wschodzie Arabii Saudyjskiej. Z niewyjaśnionych przyczyn wpadł do Zatoki Perskiej na obszarze wód terytorialnych tego państwa.

Losy pilota samolotu nie są znane. Rzecznik ministerstwa obrony Arabii Saudyjskiej podał, że był nim porucznik Fahd bin Falih al-Masarir. Trwają jego poszukiwania.


Drukuj Góra