Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeing 737 wypadł z pasa

Lotnictwo cywilne, 09 grudnia 2012

Boeing 737 japońskich linii ANA z 161 pasażerami 6 członkami załogi wypadł z pasa podczas lądowania na lotnisku Shonai. Nikomu nic się nie stało.

Do incydentu doszło wczoraj podczas lądowania na lotnisku Shonai w prefekturze Yamagata na południu Japonii. Lecący z Tokio Boeing 737 japońskich linii All Nippon Airways nie wyhamował przed końcem pasa i wjechał na zaśnieżoną trawę. Samolot nie doznał poważniejszych uszkodzeń. Nikomu na pokładzie – 161 pasażerom i 6 członkom załogi – nic się nie stało.

Nie wiadomo co było przyczyną incydentu. Początkowo podawano, że nie zadziałały automatyczne hamulce samolotu. Później jednak rzecznik ANA zaprzeczył tej informacji. Twierdzi on także, że załoga lądowała zgodnie z procedurami.

Samolot, który wypadł z pasa to Boeing 737-881 nr rej. JA57AN, nr ser. 33894/2975.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.