Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Egipt zamówił kolejne C295

Lotnictwo wojskowe, 16 stycznia 2013

Airbus Military poinformował dziś, że otrzymał z ministerstwa obrony Egiptu drugie zamówienie na 6 samolotów transportowych C295. Ich dostawy mają się rozpocząć pod koniec 2013.

 Do tej pory Airbus Military ma zakontraktowane 121 samolotów C295 dla 17 użytkowników. Obecnie w barwach wojsk lotniczych 15 krajów, w tym w Polsce, służy ponad 90 tych maszyn / Zdjęcie: Airbus Military

Zamówione dziś samoloty transportowe Airbus Military C295 dołączą do 6 zamówionych w 2010. Do tej pory Egipt odebrał 3 maszyny (pierwszą we wrześniu 2011) i oczekuje na dostawę drugiej transzy, także złożonej z 3 C295.

Rozpoczęcie dostaw trzeciej partii samolotów, wraz z pakietem szkoleniowym i częściami zamiennymi oraz dodatkowym wyposażeniem, m. in. systemem ewakuacji rannych, jest planowane na koniec br.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.