Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze zdjęcie Kurganca-25

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 24 stycznia 2013

W audycji TV Zwiezda przypadkowo pokazano zdjęcia z montażu prototypu rosyjskiego średniego pojazdu gąsienicowego Kurganiec-25.

W czasie transmisji konferencji szefa sztabu SZ FR gen. Gierasimowa, która odbywała się 21 stycznia w centrum sytuacyjnym Ministerstwa Obrony, na jednym z monitorów można było zobaczyć halę montażową KMZ (OAO Kurganskij maszinostroitielnyj zawod). Specjaliści ustalili, że na ekranie widać montaż perspektywicznej średniej platformy gąsienicowej Kurganiec-25. Pojazd znajduje się w początkowej fazie montażu. Według informacji z KMZ, ma on zostać zakończony wiosną 2013.

Kadłub Kurganca-25 nie odbiega od wyobrażeń pojazdu, które wcześniej nieoficjalnie pojawiały się w Internecie. Dostawy seryjnych maszyn są planowane na 2015.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.