Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nagrody dla polskich przedsiębiorstw

Przemysł zbrojeniowy, 11 lutego 2013

W ostatnich dniach dwa polskie przedsiębiorstwa otrzymały istotne wyróżnienia: Hertz Systems otrzymał od BCC nagrodę Lidera Polskiego Biznesu, zaś miesięcznik Nowy Przemysł i portal wnp.pl uhonorowały WB Electronics tytułem Ten, który zmienia polski przemysł.

Moment wręczenia wyróżnienia BCC dla Zygmunta Rafała Trzaskowskiego, prezesa Hertz Systems / Zdjęcie: BCC

Bardzo charakterystycznym jest, że oba wyróżnienia dotyczące przedsiębiorstw o profilu wojskowym lub cywilno-wojskowym przypadły prywatnym spółkom. Oba specjalizują się w szeroko pojętej elektronice, mającej obecnie, obok nowych materiałów, kluczowe znaczenie dla rozwoju uzbrojenia i sprzętu wojskowego.

Nagroda dla Herz Systems została przyznana 26 stycznia. Wyróżnienie dla WB Electronics – dzisiaj na gali w warszawskim Hotelu Sheraton. Odebrał je prezes spółki, Piotr Wojciechowski.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.