Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy serwis internetowy MW

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 05 kwietnia 2008

Marynarka Wojenna uruchomiła nowy serwis internetowy. Ma być on informować o możliwościach służby w polskiej MW.

Serwis www.praca.mw.mil.pl informuje, jak zostać oficerem Marynarki Wojennej, podoficerem lub marynarzem zawodowym, jakie kryteria należy spełnić oraz jakie są obecnie stawki wynagrodzeń. Dowódca MW, wiceadmirał Andrzej Karweta oficjalnie zainauguruje funkcjonowanie serwisu w poniedziałek, 7 kwietnia.

Strona skierowana jest głównie do ludzi młodych, stojących przed życiową decyzją wyboru zawodu, do tych, którzy obecnie służą w wojsku, a także do tych, którzy odbyli już zasadniczą służbę wojskową i chcieliby powrócić do MW, aby wstąpić do służby zawodowej. Na stronie znajduje się m.in. wykaz wolnych etatów w Marynarce Wojennej.

Informacje na stronę opracowało biuro prasowe MW oraz specjaliści zajmujący się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Serwis został przygotowany i będzie administrowany przez informatyków Zespołu Informatyki Marynarki Wojennej.


Drukuj Góra