Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot drugiego Legacy 500

Lotnictwo cywilne, 19 lutego 2013

Embraer poinformował o oblocie drugiego prototypu samolotu dyspozycyjnego Legacy 500.

Drugi testowy Legacy 500 (PT-ZEY) w czasie startu do pierwszego lotu / Zdjęcie: Embraer

Oblot maszyny miał miejsce przed kilkoma dniami. Jej oficjalne włączenie do programu testowego Legacy 500, pozwoli na przyspieszenie realizowanych od listopada 2012 (Pierwszy lot Legacy 500, 2012-11-28) prób w locie. Do tej pory pierwszy prototyp wylatał 44 h, weryfikując założenia konstruktorów dotyczące m.in. ogólnych właściwości lotnych oraz działania systemu napędowego wraz z pomocniczymi agregatami pokładowymi.

Drugi prototyp będzie służył do testowania różnych systemów pokładowych oraz ich stopniowej certyfikacji. Pierwsze seryjne Legacy 500 mają trafić do odbiorców w 2014


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.