Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

IWA 2013: Spodnie z Pazurem

Przemysł zbrojeniowy, 09 marca 2013

Szwajcarski Clawgear wprowadził do oferty pierwszy własny produkt. To spodnie polowe Stalker Pants.

Stalker Pants są efektem 2-etniego zbierania doświadczeń i wsłuchiwania się w głosy środowisk wojskowych

Clawgear nie po raz pierwszy gości na targach IWA. Wcześniej prezentował jednak produkty stworzone przez projektantów zewnętrznych. Tym razem Szwajcarzy wprowadzili do oferty pierwszy własny produkt. Efektem 2 lat zbierania doświadczeń i wsłuchiwania się w głosy środowisk wojskowych są spodnie polowe Stalker Pants. Charakteryzują się one nowoczesnym krojem z wysokim stanem i zapięciem na guzik kanadyjski. Spodnie wykonano z sprzyjającego wymianie cieplnej materiału RSX (składającego się z 65% bawełny i 35% poliestru) w szerokiej gamie kolorów i kamuflaży, w tym ATACS.

Stalker Pants wyposażono w 10 kieszeni, przy czym klasyczne boczne specjalnie wycięto w dolnej części, co umożliwia sięgnięcie do środka dłońmi w rękawicach. Jak przystało na nowoczesny projekt, krawędzie wzmocniono Cordurą, co uodparnia je na uszkodzenia spowodowane przez klips noża lub latarki noszonej wewnątrz. Ciekawie wyglądają też boczne kieszenie Cargo. Mają one regulowaną pojemność za pomocą prostej zakładki na rzepie.

Najciekawszym rozwiązaniem w spodniach są klasyczne boczne specjalnie wycięte w dolnej części, w taki sposób, aby można było sięgnąć do środka dłońmi w rękawicach / Zdjęcia: Jarosław Lis

Spodnie zostały wzmocnione w pasie dodatkową warstwą materiału. Wyposażono je w 6 szerokich szlufek plus dodatkową, wykonaną w okolicach krzyża, przez co zachowują się lepiej, niż każde inne podczas używania pasa ratunkowego. W kolanach wbudowane zostały nakolanniki z regulacją docisku, a na dole, wewnątrz nogawek wszyto stuptuty.


Drukuj Góra