Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Bonanzy w Argentynie

Lotnictwo cywilne, 10 marca 2013

W Argentynie rozbił się jednosilnikowy samolot Beechcraft Bonanza. W katastrofie zginęły 3 osoby.

Do katastrofy Beechcrafta Bonanza doszło wczoraj ok. 18:00. Samolot leciał z Asuncion, skąd wystartował ok. 13:00, z międzylądowaniem w Resistencia w stanie Chaco, kierując się do Pehuajó w prowincji Buenos Aires. Rozbił się w pobliżu Santa Fe, na południowy wschód od miasta Los Amores. Wrak znaleźli funkcjonariusze 19º departamento Vera de la Policía z Santa Fe.

Do katastrofy przyczynił się ulewny deszcz padający na trasie lotu. Deszcz utrudniał też poszukiwania wraku.

W katastrofie zginęły 3 osoby znajdujące się na pokładzie samolotu. Był to pilot Salvador Gortari z prowincji Corrientes i dwaj inni mężczyźni – 40-letni Manuel Ledesma i 20-letni Jorgelina Mouri.

Rozbity samolot to Beechcraft F33A Bonanza nr rej. ZP-BAM.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.