Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

8 ofiar katastrofy An-32 w Mołdawii

Lotnictwo wojskowe, 12 kwietnia 2008

W katastrofie sudańskiego samolotu transportowego An-32 zginęło 8 osób.

Samolot leciał do Antalii w Turcji, skąd miał kontynuować lot do Sudanu. Wystartował 11 kwietnia wieczorem z lotniska w Kiszyniowie. Po pół godzinie lotu załoga poinformowała o kłopotach z silnikiem i zawróciła na lotnisko. Samolot nie zdołał jednak na nie dolecieć. Rozbił się niedaleko, w rejonie wsi Baczoj ok. 22:00 czasu lokalnego.

An-32 transportował 3 tony smarów technicznych. Straż pożarna ugasiła ogień dopiero po półtorej godzinie. Wszyscy, którzy znajdowali się na pokładzie, 3 Mołdawian i 5 Ukraińców, zginęli.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.