Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

IFS dla Emirates

Lotnictwo cywilne, 19 kwietnia 2013

Linie lotnicze Emirates wybrały IFS Applications do obsługi nowego centrum remontów silników w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Projekt nowego centrum obsługi silników. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe / Rysunek: Emirates

Zlecenie dotyczy zakupu oprogramowania IFS Applications 8 i pakietu usług posprzedażnych o wartości przekraczającej 6 mln USD. System zostanie wykorzystany w nowym centrum remontów silników linii Emirates w Dubaju do zarządzania wszystkimi procesami, w tym obsługą techniczną, naprawami i remontami oraz do zarządzania efektywnością przedsiębiorstwa.

W 2011 linie lotnicze z ZEA ujawniły plan zbudowania obiektów o powierzchni 90 tys. m², przy udziale GE Aviation. Ma to być najbardziej nowoczesne największe centrum silnikowe na Bliskim Wschodzie. Jego podstawowym zadaniem będzie obsługa układów napędowych linii lotniczej inwestora. Planowane jest też oferowanie usług dla innych przedsiębiorstw przewozowych w regionie. Koszt całego przedsięwzięcia szacowany był w 2011 na 120 mln USD.

System IFS Applications (IFS ponownie z Saabem, 2012-09-21) będzie wspomagał zarządzanie wszystkimi elementami działalności centrum, które docelowo ma prowadzić przeglądy i remonty 300 silników rocznie. W ramach rozwiązania udostępniona zostanie funkcja Complex MRO (obsługi remontowej), którą wdrożono już w przedsiębiorstwach Finnair i Alitalia Maintenance Systems, a także zaawansowane mechanizmy CPM (zarządzania efektywnością) oraz zintegrowana obsługa finansów i zasobów ludzkich. Zakończenie wdrożenia planowane jest na pierwszą połowę 2014 roku.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.