Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

HIAB dla WP

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 25 kwietnia 2013

Cargotec Poland dostarczy Siłom Zbrojnym RP 32 żurawie przenośne dużego udźwigu HIAB 855 EP-5 na podwoziu samochodu Jelcz 862. Termin realizacji kontraktu wyznaczono do 29 listopada 2013.

Jelcz 862D HIAB 855 EP-5 eksploatowany podczas polskiej misji w Czadzie / Zdjęcie: MON

Wartość zamówienia wynosi 72,36 mln zł. 2. Regionalna Baza Logistyczna w Warszawie, która była organizatorem przetargu, poinformowała w komunikacie, że przyjęta wartość zamówienia została określona na podstawie zakupów realizowanych w poprzednich latach przez Inspektorat Uzbrojenia z uwzględnieniem współczynnika inflacji.

Przetarg na dostawę żurawi HIAB 855 EP-5 na podwoziu samochodu Jelcz 862 ogłoszono 18 lutego 2013 (32 Jelcze z Hiabem, 2013-02-19). Cargotec Poland z Jawczyc k. Ożarowa Mazowieckiego był jedynym, który złożył ofertę.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.