Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zmodyfikowane Dreamlinery JAL w komplecie

Lotnictwo cywilne, 14 maja 2013

Wczoraj zakończono prace związane z modyfikacjami Boeingów 787 należących do Japan Air Lines (JAL). Samoloty mają wrócić do eksploatacji 1 czerwca.

Zdjęcie: Boeing

Jak donosi portal flightglobal, 4 z 7 Dreamlinerów należących do JAL wykonały już loty sprawdzające skuteczność wprowadzonych modyfikacji instalacji elektrycznej. W ich trakcie nie odnotowano żadnych problemów czy usterek.

Obecnie trwają analogiczne prace związane z 6 Boeingami 787 należącymi do All Nippon Airways (ANA). Pozostałych 11, wchodzących w skład floty przewożnika zostanie zmodyfikowanych dopiero po zakończeniu ich prób.

Piloci ANA i JAL przechodzą obecnie szkolenie wznawiające. Pierwsi rozpoczęli je 28 kwietnia, a drudzy – 4 maja.

Obydwaj przewoźnicy podtrzymują plany wznowienia regularnych lotów pasażerskich 1 czerwca (787 ANA i JAL od 1 czerwca, 2013-05-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra