Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Airbus A321 dla UTAir

Lotnictwo cywilne, 18 lipca 2013

Rosyjskie linie UTAir odebrały dziś pierwszego Airbusa A321. Uroczystość odbyła się w centrum dostaw w Hamburgu.

A321 w barwach rosyjskich linii UTAir / Zdjęcie: Airbus

Samolot jest pierwszym z 20 A321, zakupionych przez towarzystwo w lipcu 2012. Było to największe jak dotąd zamówienie na statki powietrzne tego typu złożone przez linie z Rosji.

Przekazany UTAir A321 napędzany jest silnikami CFM56. Kabina mieści 220 foteli w konfiguracji jednoklasowej.

Linie zamierzają eksploatować samoloty tego typu na trasach, gdzie konieczne jest operowanie z dużą częstotliwością. Z pomocą A321 chcemy zwiększyć oferowanie i wzmocnić naszą pozycję na rynku – mówi prezes UTAir, Andriej Martirosow.

Linie UTAir zostały założone w 1967. Obecnie dysponują flotą 180 samolotów, które obsługują ponad 60 połączeń krajowych i 40 zagranicznych (Ostatnie sekundy ATR 72 UTAir, 2012-04-03, Katastrofa Mi-8 UTair, 2011-07-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.