Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Dreamliner dla Aeromexico

Lotnictwo cywilne, 19 sierpnia 2013

Boeing i ILFC dostarczyły pierwszego Dreaminera liniom Aeromexico. Towarzystwo zamówiło łącznie 9 Boeingów 787-8 i 10 większych 787-9.

Pierwszy Dreamliner 787-8 w barwach Aeromexico / Zdjęcie: Boeing

Uroczystość przekazania samolotu na ręce przedstawicieli meksykańskiego przewoźnika przez reprezentantów producenta (Boeinga) i leasingodawcy (International Lease Finance Corporation , ILFC) miała miejsce w ubiegły czwartek. Dzień później odleciał on do macierzystego kraju.

Samolot jest pierwszym z 9 Dreamlinerów 787-9, jakie będą eksploatować Aeromexico. 5 z nich zostanie wyleasingowanych od ILFC. Wszystkie mogą przewieźć 32 pasażerów w klasie pierwszej, na fotelach rozkładanych na płask i 211 podróżnych w klasie ekonomicznej.

Oprócz tego przewoźnik zamówił także 10 Boeingów 787-9 (Aeromexico chce kupić sto Boeingów, 2012-07-27). Aeromexico to drugi nabywca Dreamlinerów, który pozyskuje je za pośrednictwem ILFC.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.