Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Scorpion już kołuje

Lotnictwo wojskowe, 28 listopada 2013

Rozpoczęto próby kołowania samolotu bojowego Scorpion. Oblot ma nastąpić w przyszłym tygodniu.

Scorpion podczas prób kołowania / Zdjęcie: Textron AirLand

Jak wiadomo, istnienie najnowszego amerykańskiego odrzutowca Scorpion, przeznaczonego do zadań uderzeniowych i rozpoznawczych, ujawniono kilka tygodni temu (Bojowy odrzutowiec Textrona, 2013-09-17). 25 listopada, na lotnisku Cessna Aircraft Field w Wichita, w stanie Kansas, przeprowadzono pierwsze próby kołowania z małą prędkością.

Oblot Scorpiona ma odbyć się już za kilka dni, 5 grudnia. Samolot wystartuje do niego z bazy US Air Force McConnell, leżącej tuż obok wytwórni Cessny.  


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.