Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Hełmy dla skoczków cd.

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 17 stycznia 2014

Inspektorat Uzbrojenia poinformował dziś, że w przetargu na dostawę 5175 hełmów bojowych przystosowanych do wykonywania skoków spadochronowych będzie brało udział 5 oferentów.

Czerep nowego hełmu ma chronić głowę żołnierza przed odłamkami i niektórymi pociskami z broni strzeleckiej, skutkami uderzeń niebezpiecznymi przedmiotami i urazami, których może doznać użytkownik podczas wykonywania zadań w warunkach bojowych wojsk powietrzno-desantowych / Zdjęcie: 16.BPD

Do ogłoszonego 13 grudnia 2013 przetargu (Hełmy dla skoczków (podejście drugie), 2013-12-15) zgłosiło się 5 oferentów: Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego Maskpol z Konieczek, MSA Safety z Raszna, Konsorcjum złożone z jmd Daniel Technologie z Warszawy i NOMA Spółdzielnia Inwalidów Warszawskie Zakłady Kaletnicze, Lubawa S.A. z Ostrowa Wielkopolskiego i przedsiębiorstwo handlowe Ha3o Krzysztof HURAS z Legionowa.

Wojsko oczekuje, że oferowane hełmy będą wyprodukowane w roku dostawy. Inspektorat Uzbrojenia zakłada, że dostawa hełmów zostanie zrealizowana między czerwcem a listopadem 2014. Decydującym kryterium oceny postępowania będzie cena.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra