Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Piąta generacja Getac B300

Przemysł zbrojeniowy, 14 marca 2014

Getac zaprezentował piątą generację komputera przenośnego B300, przystosowanego do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Zdjęcie: Getac

Podstawową zmianą jest zastosowanie procesorów Intel Core i5 lub i7 oraz nowego układu graficznego Intel HD 4600. Komputer dostępny w dwóch wersjach: z ekranem o jasności 700 cd/m² i z ekranem dotykowym o jasności 1400 cd/m², który gwarantuje znakomitą czytelność w każdych warunkach.

Obudowa komputera wykonana ze stopu magnezu, jest całkowicie szczelna (zgodnie z wymaganiami IP65) i odporna na upadek z wysokości 1,8 m. Getac B300 może działać w temperaturze od –29°C do +60°C.

Przydatną dla użytkowników opcją jest możliwość pracy przy wyłączonym podświetleniu matrycy. Ponieważ Getac B300 przeznaczony jest do pracy w terenie, ma on wbudowany modem 3G i moduł GPS.

Maksymalna czas pracy, przy zasilaniu z 2 baterii to 30 h. Dystrybutorem Getac B300 na rynku polskim, podobnie jak innych urządzeń przeznaczonych dla służb mundurowych, jest Elmark Automatyka (Nowy tablet Getac F110, 2013-10-17, Mobilny serwer w laptopie, 2013-05-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.