Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa tureckiego Phantoma

Lotnictwo wojskowe, 05 marca 2015

Dziś rano w czasie rutynowego lotu treningowego rozbił się samolot RF-4E Phantom II tureckich wojsk lotniczych. Dwaj członkowie jego załogi zginęli.

Wrak rozbitego tureckiego Phantoma II / Zdjęcie: AA

Dziś rano, o 8:58 samolot rozpoznawczy RF-4E Phantom II 2020 Türk Hava Kuvvetleri (tureckich wojsk lotniczych) wystartował do rutynowego lotu treningowego. Ok. 9:50 w pobliżu miejscowości Konya doszło do katastrofy. Wrak znaleziono niedaleko autostrady nr 22.

Dwaj członkowie załogi rozbitego samolotu zginęli na miejscu. Zostali zidentyfikowani jako por. Yüzbaşı Mustafa Delikan i kpt. Kurmay Binbaşı Mustafa Tanış. Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy.

Rozbity samolot należał do 112 Filo (eskadry) 1. Ana Jet Üs Komutanlığı (głównej bazy lotnictwa odrzutowego) z Eskişehir. To kolejna w ostatnich tygodniach katastrofa z udziałem RF-4E (Katastrofa tureckich RF-4, 2015-02-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.