Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wietnamski A350 opuszcza lakiernię

Lotnictwo cywilne, 09 marca 2015

Pierwszy Airbus A350 przeznaczony dla Vietnam Airlines ma już naniesione docelowe malowanie.

Do końca br. Vietnam Airlines mają dysponować czterema A350-900 / Zdjęcie: Airbus

Pierwszy A350-900, który wejdzie w skład floty narodowego przewoźnika Wietnamu, 6 marca opuścił lakiernię w zakładach Airbusa w Tuluzie. Następnymi operacjami będzie zabudowanie silników i elementów wyposażenia wnętrza kabiny pasażerskiej. Po zakończeniu prób na ziemi i oblocie, w czerwcu samolot zostanie przekazany uzytkownikowi.

Vietnam Airlines zamówiły 14 A350-900. Cztery z nich (w tym pierwszy samolot) zostaną wydzierżawione od AerCap. Pozostałe zostały zakupione bezpośrednio od producenta (20 Airbusów dla Vietnam Airlines, 2007-12-28).

Co ciekawe, w ramach wymiany floty wietnamskie linie nabyły także 19 Boeingów 787-9. Pierwszy z nich trafi do odbiorcy w już maju br.

Łącznie do końca br. narodowy przewoźnik Wietnamu dysponować ma czterema A350-900 i pięcioma Dreamlinerami 787-9. Zakończenie dostaw obydwu typów zaplanowano na 2019.

Boeingi 787-9 będą od lipca obsługiwały połączenia do Londynu-Gatwick z Hanoi i Ho Chi Minh. Od listopada rozpoczną rejsy do Frankfurtu, a od początku 2016 – do Tokio-Narita. Natomiast A350-900 wykonają inauguracyjne loty z Hanoi i Ho Chi Minh do Paryża w październiku br. Obydwa typy będą też obsługiwały połączenie pomiędzy Hanoi a Ho Chi Minh.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.