Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Space-Flex dla Vueling

Lotnictwo cywilne, 17 marca 2015

Linie Vueling odebrały pierwszego A320 z modułem Space-Flex.

Pierwszy A320ceo w barwach Vueling, z modułem Space-Flex

Niskokosztowe linie Vueling z Hiszpanii, wchodzące w skład International Airlines Group (IAG) odebrały pierwszego Airbusa A320 z modułem Space-Flex. Dzięki odpowiedniej konfiguracji i wybraniu nowych foteli, o szerokości 18 cali (45,7 cm), liczba miejsc w kabinie pasażerskiej zwiększyła się do 186.

Moduł Space-Flex, zapewniający lepsze wykorzystanie przestrzeni w tylnej części kabiny, zawiera m. in. nową toaletę, przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Powstała ona w wyniku połączenia dwóch standardowych toalet, wchodzących w skład typowego zestawu Space-Flex.

W kabinie samolotu zabudowano 186 foteli, o 6 więcej niż w standardowej konfiguracji / Zdjęcia: Airbus

Odebrany przez Vueling A320ceo, napędzany silnikami IAE V2500 i z zabudowanymi Sharkletami, jest jednym z 62 samolotów zamówionych dla przewoźnika przez IAG w sierpniu 2013 (IAG zamówiła 220 A320, 2013-08-15). Obecnie towarzystwo eksploatuje 85 A320 i 5 A319, które obsługują trasy na terenie Europy, Afryki Pn. i Bliskiego Wschodu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.