Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe nabytki RwandAir

Lotnictwo cywilne, 25 marca 2015

Narodowy przewoźnik Rwandy zamówił nowe samoloty.

W 2016 RwandAir mają dysponować parą A330-200 / Rysunek: Airbus

Towarzystwo RwandAir będące narodowym przewoźnikiem Rwandy, podpisało z Airbusem memorandum o porozumieniu w sprawie zakupu dwóch samolotów szerokokadłubowych A330-200. Linie będą eksploatowały ten typ jako pierwsze w Afryce Wschodniej.

Samoloty będą napędzane silnikami Rolls Royce Trent 772B. Nowe A330 trafią do floty RwandAir w drugiej połowie 2016. Będą obsługiwały połączenia ze stolicy kraju, Kigali, do destynacji w Europie i Azji.

Rwandyjskie towarzystwo postanowiło też wydzierżawić kolejny samolot turbośmigłowy Bombardier Q400 NextGen, od Palma Holding Limited, we współpracy z Ibdar Bank BSC. Podobnie jak poprzedni, będzie on dostarczony w konfiguracji dwuklasowej, przeznaczonej do przewozu 67 pasażerów (RwandAir odebrały Q400 NextGen, 2014-02-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra