Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321 dla Transaero

Lotnictwo cywilne, 30 lipca 2015

Rosyjskie linie Transaero odebrały pierwszego Airbusa A321.

Do końca 2015 Transaero mają dysponować 4 A321, które obsługiwać będą połączenia regionalne / Zdjęcie: Transaero

W zakładach w Hamburgu miała miejsce uroczystość przekazania rosyjskim liniom lotniczym Transaero pierwszego Airbusa A321. Samolot został wydzierżawiony na mocy porozumienia pomiędzy przewoźnikiem i przedsiębiorstwem ICBC Leasing of China.

Wyposażony w sharklety A321 przekazany Transaero przystosowany jest do przewozu 8 pasażerów w klasie biznes, gdzie odstęp pomiędzy fotelami wynosi 140 cm oraz 176 osób w klasie ekonomicznej. Ci ostatni mają do dyspozycji fotele B/E Aerospace o zmniejszonej grubości siedziska i oparcia, rozstawione w odstępie 79 cm. Każdy fotel wyposażony jest w gniazdo zasilania i USB. Kabina oświetlona jest diodami elektroluminescencyjnymi.

Do końca br. do floty mają trafić jeszcze 3 A321. Wszystkie otrzymają nowe malowanie. Destynacjami obsługiwanymi przez nie będą Astana, Ałmaty, Nowosybirsk, Paryż i Tel Awiw (Tygrys z Transaero , 2015-06-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.