Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Odszkodowania po katastrofie A321

Lotnictwo cywilne, 11 listopada 2015

Kompania Ingostrach rozpoczęła wypłaty odszkodowań dla rodzin ofiar katastrofy samolotu A321 na Synaju. Wypłacane są zaliczki po 100 tys. rubli.

Zdjęcie: MCzS FR

Kompania Ingostrach z St. Petersburga, która ubezpieczała zarówno samolot, jak i pasażerów lotu A321 Kogałymawii z Szarm el-Szejk 31 października, rozpoczęła wypłaty odszkodowań dla rodzin ofiar katastrofy (Badania przyczyn katastrofy A321, 2015-11-08). Ubezpieczenie obejmowało bowiem wszelkie ryzyka, w tym także zamachu terrorystycznego. Dyrektor SK Ingostrach, Michaił Wołkow poinformował, że kompania korzysta z reasekuracji na rynkach międzynarodowych (nieoficjalnie wiadomo, że największy udział w reasekuracji ma niemiecki Allianz). Jej udział w wypłatach będzie więc niewielki. Wołkow twierdzi, że łączna wysokość odszkodowań może być najwyższa w historii FR.

Do wczoraj po wypłaty odszkodowań zgłosiły się już rodziny 197 ofiar katastrofy. SK Ingostrach wypłaca im zaliczki w wysokości 100 tys. rubli (6 tys. zł) na pokrycie najpilniejszych potrzeb. Maksymalna wysokość odszkodowań na jednego pasażera, który zginął w katastrofie lotniczej, jest ograniczona do 2 mln 48 tys. rubli (122,7 tys. zł).

Zapomogi dla rodzin katastrofy wypłaca także Fundusz socjalny podległy Ministerstwu Pracy. Wypłaty wynoszą po milion rubli (60 tys. zł).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.