Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Odszkodowania po katastrofie A321

Lotnictwo cywilne, 11 listopada 2015

Kompania Ingostrach rozpoczęła wypłaty odszkodowań dla rodzin ofiar katastrofy samolotu A321 na Synaju. Wypłacane są zaliczki po 100 tys. rubli.

Zdjęcie: MCzS FR

Kompania Ingostrach z St. Petersburga, która ubezpieczała zarówno samolot, jak i pasażerów lotu A321 Kogałymawii z Szarm el-Szejk 31 października, rozpoczęła wypłaty odszkodowań dla rodzin ofiar katastrofy (Badania przyczyn katastrofy A321, 2015-11-08). Ubezpieczenie obejmowało bowiem wszelkie ryzyka, w tym także zamachu terrorystycznego. Dyrektor SK Ingostrach, Michaił Wołkow poinformował, że kompania korzysta z reasekuracji na rynkach międzynarodowych (nieoficjalnie wiadomo, że największy udział w reasekuracji ma niemiecki Allianz). Jej udział w wypłatach będzie więc niewielki. Wołkow twierdzi, że łączna wysokość odszkodowań może być najwyższa w historii FR.

Do wczoraj po wypłaty odszkodowań zgłosiły się już rodziny 197 ofiar katastrofy. SK Ingostrach wypłaca im zaliczki w wysokości 100 tys. rubli (6 tys. zł) na pokrycie najpilniejszych potrzeb. Maksymalna wysokość odszkodowań na jednego pasażera, który zginął w katastrofie lotniczej, jest ograniczona do 2 mln 48 tys. rubli (122,7 tys. zł).

Zapomogi dla rodzin katastrofy wypłaca także Fundusz socjalny podległy Ministerstwu Pracy. Wypłaty wynoszą po milion rubli (60 tys. zł).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra