Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przetarg na bomby ćwiczebne dla F-16

Lotnictwo wojskowe, 31 grudnia 2015

Inspektorat Uzbrojenia ogłosił przetarg na dostawę kierowanych bomb ćwiczebnych dla samolotów wielozadaniowych F-16, używanych przez Siły Powietrzne. IU MON zamierza zakupić 200 kierowanych bomb ćwiczebnych, które używane będą do szkolenia jednostek Sił Powietrznych wyposażonych w samoloty F-16C/D Block 52+ / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Dzisiaj Inspektorat Uzbrojenia MON opublikował ogłoszenie o rozpoczęciu przetargu na dostawę kierowanych bomb ćwiczebnych dla samolotów wielozadaniowych F-16C/D Block 52+, używanych przez Siły Powietrzne. Mają być one dostarczone w dwóch transzach, po 100 szt., odpowiednio do 31 października 2017 i 31 października 2018.

Odbiorcami uzbrojenia będą dwie bazy, w których stacjonują polskie F-16 – 31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-Krzesinach i 32. BLT w Łasku. Według informacji IU szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany będzie w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, która zostanie przekazana przedsiębiorstwom zaproszonym do składania ofert.

Jednak na podstawie wcześniejszego ogłoszenia z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że zamówienie dotyczyć będzie bomb mających umożliwiać symulowane użycie bomb kierowanych laserowo, ze szczególnym uwzględnieniem bomb eksploatowanych przez Siły Powietrzne (GBU-12B/D Paveway II i GBU-24(V)1B Paveway III), w zakresie pełnym lub zbliżonym (Bomby ćwiczebne dla F-16, 2014-11-03).

Zamówienie udzielone zostanie podmiotowi, który złoży ofertę najkorzystniejszą ekonomicznie. Pod uwagę wzięte zostaną cena (90% wagi) i okres przydatności technicznej (10%). Termin przyjmowania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa 11 lutego 2016.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.