Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Jubileusz Germanii

Lotnictwo cywilne, 18 lutego 2016

W br. prywatne niemieckie linie Germania świętują 30-lecie istnienia.

Prezentacja Boeinga 737-700 w okolicznościowym malowaniu zainaugurowała obchody 30-lecia istnienia linii Germania / Zdjęcie: Germania

1 czerwca minie 30 lat od zarejestrowania linii lotniczych Germania. Zostały one założone w kwietniu 1978, jako Special Air Transport, przez prawnika, dra Hinricha Bischoffa. Przez wiele lat towarzystwo współpracowało ze znanymi biurami podróży – TUI, Condorem czy Eckermannem, oferując loty czarterowe.

Siatka połączeń Germanii obejmuje destynacje regularne i wakacyjne w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Z usług linii często korzystają przedstawiciele mniejszości z Izraela, Kosowa, Libanu i Turcji, mieszkający w Austrii i Niemczech.

Flota linii składa się z 8 Airbusów A319, 4 A321 i 10 Boeingów  737-700. Te ostatnie używane są od 1998 i do 2020 zostaną wycofane z eksploatacji. Przewoźnik zamierza użytkować wyłącznie samoloty produkowane przez koncern z Tuluzy (Pierwszy A321 dla Germanii, 2013-11-13).

Obchody jubileuszu rozpoczęto wczoraj w Bremie, prezentując Boeinga 737-700 w specjalnym malowaniu. W następnych tygodniach samolot wykona loty do Berlin, Drezna, Düsseldorfu, Münster/Osnabrück i Rostocku. Oprócz tego od kwietnia do końca września podczas rejsów Germanii losowane będą nagrody dla pasażerów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.