Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ZEA kupiły Hammerheady

Lotnictwo wojskowe, 09 marca 2016

Siły zbrojne Zjednoczonych Emiratów Arabskich są drugim nabywcą bsl Piaggio P.1HH Hammerhead.

ZEA zakupiły 8 bsl P.1HH Hammerhead / Rysunek: Piaggio Aerospace

Dowództwo Generalne sił zbrojnych Zjednoczonych Emiratów Arabskich poinformowało o zawarciu kontraktu z przedsiębiorstwem Piaggio Aerospace, będącym częścią grupy Mubadala. Za sumę 316 mln euro (1,37 mld zł) producent dostarczy Arabom 8 bezzałogowych statków latających P.1HH Hammerhead.

Bezzałogowce zostaną wyposażone w urządzenia optoelektroniczne, radiolokator i układy łączności. Porozumienie obejmuje także wsparcie logistyczne i szkolenie personelu.

Siły zbrojne ZEA będą drugim użytkownikiem Hammerheadów. Jako pierwsze na zakup bsl tego typu zdecydowały się Aeronautica Militare (wojska lotnicze Włoch, IDEX 2015: Włochy zamawiają Hammerheady, 2015-02-26). Dostawy włoskich P.1HH rozpoczną się w br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.