Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A350 dla Cathay Pacific

Lotnictwo cywilne, 25 marca 2016

W Tuluzie oblatano pierwszego Airbusa A350-900, przeznaczonego dla linii Cathay Pacific.

Pierwszy A350-900 przeznaczony dla Cathay Pacific startuje do inauguracyjnego lotu / Zdjęcie: A. Doumenjou, Airbus

Wczoraj w zakładach w Tuluzie do lotu wystartował pierwszy samolot komunikacyjny A350-900, którego użytkownikiem będą linie Cathay Pacific. Jego dostawa zaplanowana jest w maju br. Zanim to nastąpi, konieczne jest wyposażenie kabiny pasażerskiej, a następnie przeprowadzenie serii prób naziemnych i w locie (Biuro obsługi Cathay Pacific w Krakowie, 2016-02-19).

Przewoźnik z Hong Kongu zamówił 22 samoloty tego typu, które trafią do eksploatacji w ciągu 2 lat. 12 z nich zostanie przekazanych w br. Od 2018 do 2020 zostaną zrealizowane dostawy 26 A350-1000.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.