Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cathay Pacific zmieniają barwy

Lotnictwo cywilne, 02 listopada 2015

Wczoraj przewoźnik z Hong Kongu przedstawił nowe malowanie swoich samolotów.

Jako pierwszy we flocie Cathay Pacific nowe barwy otrzymał Boeing 777-300ER (B-KPM) / Zdjęcie: Cathay Pacific

Wczoraj rano przedstawiciele Cathay Pacific zaprezentowali nowe malowanie przeznaczone dla samolotów używanych przez linię z Hong Kongu. W porównaniu z dotychczasowym schematem z malowania zniknął kolor czerwony, a ogon w całości pokryto barwą zieloną. Logo towarzystwa pozostało w niemal niezmienionym kształcie.  Kolor szary zajmuje teraz więcej miejsca na dolnej części kadłuba.

Dziś rozpoczyna się nowa era dla Cathay Pacific. Nowe malowanie samolotów symbolizuje naszą podróż w przyszłość, a zarazem wiele rzeczy, które osiągnęliśmy w ciągu poprzednich siedmiu dekad, jako przewoźnik z Hong Kongu – powiedział Ivan Chu, prezes towarzystwa.    

Pierwszym samolotem, na który naniesiono nowe malowanie jest Boeing 777-300ER, o znakach rejestracyjnych B-KPM. Przemalowanie 150 samolotów, jakie obecnie i w przyszłości użytkować będzie przewoźnik z Hong Kongu, ma zająć ponad 5 lat (Cathay Pacific odebrały 70. Boeinga 777, 2015-09-29).

W tym tygodniu Cathay Pacific mają odebrać pierwszego Airbusa A350-900. Samolot ten także ma nosić nowe malowanie. Chińskie towarzystwo oczekuje na dostawę 48 A350 (Cathay Pacific zamówiły 30 A350 XWB, 2010-09-17) i 21 Boeingów 777-9 (Projekt wstępny Boeinga 777-9, 2015-08-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.