Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Zimowe nowości Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 26 kwietnia 2016

Ryanair ogłosił dziś zimowy rozkład lotów z dwóch polskich portów – Warszawy i Poznania.

Od 30 października loty Ryanaira z Warszawy do Gdańska i Wrocławia wykonywane będą z Lotniska Chopina / Zdjęcie: Ryanair

Ryanair poinformował dzisiaj o rozkładzie lotów na sezon zima 2016/2017. Najważniejszą informacją jest przeniesienie lotów krajowych do Gdańska i Wrocławia na Lotnisko Chopina, od 30 października 2016.

Rejsy do obydwu w/w miast wykonywane będą 3 razy dziennie. Towarzystwo zakłada, że skorzysta z nich 650 tys. pasażerów rocznie. Jednocześnie do baz Warszawa-Modlin, Gdańsk i Wrocław trafią dodatkowe samoloty (Ryanair odbiera 400. Boeinga , 2016-04-04).

Irlandzki przewoźnik uruchomi aż 8 nowych tras z portu w Modlinie. Począwszy od jesieni br. podróżni będą mogli udać się do Birmingham i Edynburga (3 loty tygodniowo) oraz Belfastu, Leeds-Bradford, Newcastle, Porto, Tuluzy i Walencji (2 razy w tygodniu).

Ogółem z lotniska Warszawa-Modlin obsługiwanych będzie 35 destynacji. Uruchomione zostaną też dodatkowe rejsy do Bristolu (ich liczba zwiększy się z 3 do 4 tygodniowo) i Mediolanu-Bergamo (wzrost z 6 do 7 lotów w tygodniu). Według prognozy obsługiwanych tam będzie 2,8 mln pasażerów rocznie.

Natomiast oferta dla mieszkańców Wielkopolski powiększy się o połączenie z Poznania do Alicante. Inauguracyjny rejs zostanie wykonany 3 listopada 2016.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.