Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe połączenie Ryanaira

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 01 czerwca 2016

Jesienią Ryanair uruchomi połączenie z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do Londynu Stansted.

1 listopada Ryanair uruchomi pierwsze połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury. Loty do Londynu Stansted będą wykonywane 3 razy w tygodniu / Zdjęcie: Ryanair

Ryanair poinformował o uruchomieniu połączenia z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do Londynu Stansted. Inauguracyjny lot odbędzie się 1 listopada. Rejsy na tej trasie będą wykonywane 3 razy w tygodniu.

Port lotniczy Olsztyn-Mazury jest 13. lotniskiem w Polsce, z którego wykonywane będą rejsy na trasach oferowanych przez Ryanaira. W stolicy województwa warmińsko-mazurskiego irlandzki przewoźnik zamierza obsłużyć ok. 50 tys. pasażerów rocznie.

Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż w listopadzie 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są tylko do czwartku 2 czerwca – powiedział Juliusz Komorek, Członek Zarządu linii Ryanair ds. Regulacyjnych i Prawnych.

Istotą misji jakiej się podjęliśmy jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, właściwy dobór siatki połączeń to oczywiście cel nadrzędny i podstawowe wyzwanie. Na proces jej powstania wpływ ma wiele czynników, a najważniejszym z nich jest wiedza, jaką czerpiemy z wyników przeprowadzonych badań. Efekty i zasadność wyciągniętych wniosków będziecie Państwo mogli ocenić już niebawem – podkreślił Leszek Krawczyk, Prezes Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

Ryanair poinformował również o wcześniejszym przeniesieniu lotów krajowych z Gdańska i Wrocławia do Warszawy na lotnisko Chopina. Operacje do/z warszawskiego portu lotniczego rozpoczną się 4 października (Zimowe nowości Ryanaira, 2016-04-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.