Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa baza Wizz Air w Warnie

Lotnictwo cywilne, 15 grudnia 2016

Wizz Air ogłosił otwarcie swojej 27. bazy, która zacznie działać w Warnie, od 21 lipca 2017.

Warna będzie 27. bazą Wizz Air i drugą w Bułgarii / Zdjęcie: Port lotniczy Warna

Port lotniczy w Warnie stanie się drugą bazą Wizz Air w tym kraju. Będzie tam stacjonować jeden Airbus A320, co umożliwi wzrost oferowanych tras z Warny do 7. Loty zostaną zainaugurowane 21 lipca, lotem do Dortmundu. Połączenie będzie obsługiwane w poniedziałki, środy i piątki. Dzień później rozpoczną się loty do Mediolanu-Bergamo i Monachium-Memmingen (wtorki i soboty).

Od 23 lipca wykonywane będą rejsy do Eindhoven i Larnaki (czwartki i niedziele). Do 10 tygodniowo zwiększy się liczba lotów na popularnej trasie do Londynu-Luton. W 2017 w ofercie Wizz Air jest 380 tys. miejsc na trasach z i do Warny, co stanowi 260% wzrost w porównaniu do roku bieżącego.

Pierwszy lot Wizz Air z Sofii odbył się w 2005. Od tego czasu węgierskie linie stały się czołowym przewoźnikiem w Bułgarii. Przez ostatnie 12 miesięcy, do 30 listopada, Wizz przewiózł ponad 1,7 mln pasażerów na niskokosztowych trasach w swojej siatce połączeń na 3 lotniskach w kraju: Sofii, Warnie i Burgas. Z nowym A320 dodanym w 2017, Wizz Air będzie dysponować 7 samolotami w Sofii i jednym w Warnie, zatrudniając ponad 300-osobową załogę. Aktualnie bułgarska siatka połączeń Wizz składa się z 43 tras, włączając jedno połączenia krajowe pomiędzy Sofią i Warną.

Owain Jones, dyrektor korporacyjny w Wizz Air, powiedział: Jako czołowa linia lotnicza w Bułgarii, z ogromną radością ogłaszamy otwarcie naszej bazy w Warnie, która będzie naszą drugą bazą w tym kraju. Pierwszy lot z Warny odbył się w 2007 i od tego czasu przewieźliśmy ponad pół miliona pasażerów na naszych niskokosztowych trasach stymulując tym samym rozwój lokalnej branży turystycznej i lotniczej. Otwarcie bazy w w Warnie oznacza utworzenie kolejnych miejsc pracy bezpośrednio w naszej linii oraz u naszych partnerów biznesowych […]. Ponadto znacząca rozbudowa naszej siatki połączeń przyczyni się do rozwoju lokalnej gospodarki i pozwoli na zwiększenie liczby osób odwiedzających Warnę […] (Wizz startuje do Ejlatu, 2016-12-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.