Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz ogłasza nową trasę do Tel Awiwu

Lotnictwo cywilne, 28 marca 2017

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj nową trasę z Lublina do Tel Awiwu w Izraelu.

W ofercie sprzedaży Wizz na trasach w lubelskiej siatce połączeń w 2017 jest ponad 346 tys. miejsc / Zdjęcie: Wizz Air

Najnowsze połączenie węgierskiego przewoźnika zacznie działać 17 czerwca, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. Od pierwszego lotu Wizz Air w 2012, linia sukcesywnie rozwija swoją ofertę z Lublina, która obecnie składa się z 9 tras do 6 krajów (Pierwszy rok Wizz Air w Lublinie , 2016-09-15).

W 2016 roku Wizz Air przewiozły ponad 280 tys. pasażerów na trasach z i do Lublina. W ofercie sprzedaży towarzystwa w 2017 jest ponad 346 tys. miejsc na trasach w lubelskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu do poprzedniego roku.Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 150 tras z 8 polskich lotnisk do 27 krajów.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Lublinie, Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: Po niedawnym ogłoszeniu połączenia do Kijowa, z przyjemnością informujemy o kolejnej, długo wyczekiwanej trasie w lubelskiej siatce połączeń Wizz. Tel Awiw jest już dostępny w naszej ofercie z Lublina i jesteśmy przekonani, że szybko zyska popularność wśród naszych klientów, którzy chętnie odwiedzą miasto, które nigdy nie śpi. Pasażerowie z pewnością docenią naszą nową destynację z powodu bogatego dziedzictwa kulturowego, doskonałej kuchni i dużego wyboru atrakcji.

- Najnowsze połączenie Wizz będzie odbywać się we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych. Z wielkim zaangażowaniem działamy na rzecz naszych pasażerów w Lublinie i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z władzami tutejszego lotniska, aby móc nadal rozwijać się w regionie – dodał Gabor Vasarhelyi.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.