Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USA przekażą Irakowi kolejne HMMWV

Wojska lądowe, 02 maja 2017

Departament Obrony USA zlecił AM General montaż kolejnych samochodów terenowych rodziny HMMWV przeznaczonych dla Iraku.

Siły zbrojne Iraku odbiorą kolejną partię kilkuset samochodów terenowych HMMWV / Zdjęcie: AM General

AM General z South Bend w Indianie otrzymało zlecenie na montaż kolejnych samochodów terenowych rodziny HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) 4x4: 134 w odmianie M1151A1B1 i 72 wozów w wersji M1152 (na zdjęciu). Wartość umowy wynosi ok. 41,5 mln USD (160 mln zł).

Nowe samochody terenowe zamówiono dla sił zbrojnych Iraku (HMMWV dla Iraku, 2017-03-29). Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w ramach programu Foreign Military Sales. Oznacza to, że US Army będzie pośredniczyć w dostawach wozów.

Irackie HMMWV zostaną wyprodukowane w zakładach AM General w South Bend. Dostawy powinny zakończyć się do 30 września 2017. Podmiotem zamawiającym jest US Army Contracting Command z Warren w Michigan. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.