Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny test Agni III

Wojska lądowe, 02 maja 2017

W Indiach przeprowadzono próbę pocisku balistycznego Agni III.

Pod koniec kwietnia siły zbrojne Indii przeprowadziły kolejną próbę pocisku balistycznego Agni III / Zdjęcie: DRDO

W ubiegły czwartek na wschodzie Indii przeprowadzono kolejny test Agni III. O ok. 9:15 czasu miejscowego pocisk balistyczny odpalono z kompleksu startowego nr 4, zlokalizowanego na terenie poligonu rakietowego na wyspie Abdul Kalam (dawniej Wheeler), położonej u wybrzeży wschodniego stanu Orissa (Test Agni III, 2010-02-07).

Po przeleceniu zakładanego dystansu pocisk spadł do Zatoki Bengalskiej. Jego lot śledzono za pomocą radarów i urządzeń optoelektronicznych, a także z pokładów okrętów marynarki wojennej Indii rozmieszczonych na wspomnianym akwenie.

Przebieg próby nadzorowali przedstawiciele rządowej agencji ds. rozwoju technologii wojskowych (DRDO) i dowództwa Wojsk Strategicznych. Według ich relacji, na które powołują się lokalne media, test spełnił główne oczekiwania. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.