Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozpoczęto Talisman Saber 2017

Marynarka wojenna, 29 czerwca 2017

Dziś rozpoczęto tegoroczną edycję amerykańsko-australijskich ćwiczeń wojskowych Talisman Saber.

Amerykańsko-australijskie ćwiczenia Talisman Saber potrwają do 25 lipca / Zdjęcie: MO Australii

Nieopodal wybrzeży Sydney zainaugorowano tegoroczne manewry Talisman Saber. Ceremonię rozpoczęcia ćwiczeń zorganizowano na pokładzie amerykańskiego śmigłowcowca desantowego USS Bonhomme Richard (LHD 6), typu Wasp (Talisman Sabre, 2009-07-20).

W tegorocznej edycji Talisman Saber udział weźmie ponad 33 tys. żołnierzy z USA i Australii, a także pododdziały z Japonii, Kanady i Nowej Zelandii. W morskiej fazie ćwiczeń uczestniczyć będą 22 okręty, w tym wspomniany śmigłowcowiec USS Bonhomme Richard oraz atomowy lotniskowiec USS Ronald Reagan (CVN 76), typu Nimitz.

Uczestnicy Talisman Saber 2017 wezmą udział w serii symulowanych działań bojowych na lądzie, w morzu i powietrzu prowadzonych w ramach różnorodnych scenariuszy sytuacyjnych. Duży nacisk zostanie położony na doskonalenie umiejętności współdziałania pododdziałów z sił zbrojnych obu państw w ramach wydzielonych zespołów zadaniowych. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.