Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A380 ląduje w Nicei

Lotnictwo cywilne, 05 lipca 2017

Linie Emirates odbyły 1 lipca inauguracyjny rejs A380 do Nicei, głównego portu Lazurowego Wybrzeża i Prowansji. Na pokładzie samolotu znaleźli się podróżni z Afryki oraz regionów Australazji, Bliskiego Wschodu oraz Południowej Azji.

Wprowadzenie A380 na trasę z Dubaju do Nicei pozwoli odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie wśród pasażerów / Zdjęcie: Emirates

Do tej pory do Nicei latał Boeing 777-300ER arabskiego przewoźnika. Wprowadzenie A380 na trasę pozwoli odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie wśród pasażerów oraz zwiększy liczbę połączeń Emirates obsługiwanych przez A380 do 47.

Rozkład rejsów na trasie Dubaj – Nicea (NCE) pozostaje niezmieniony. Samolot wylatuje z Dubaju codziennie o 8:45, docierając do Nicei o 13:40. Rejs powrotny startuje o 15:40, przylatując do Dubaju 10 min po północy następnego dnia (czasy lokalne, Emirates otwierają połączenie A380 do Nicei, 2017-03-28).

Emirates są największym na świecie użytkownikiem Airbusów A380. Obecnie posiadają ich we flocie 95 i oczekują na dostawę 47 kolejnych samolotów tego typu (Phnom Penh w siatce Emirates , 2017-07-04).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra