Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nikt nie przeżył katastrofy Mi-2

Lotnictwo cywilne, 12 stycznia 2009

Ratownicy, którzy dotarli do wraku zaginionego w Ałtaju śmigłowca Mi-2, stwierdzili, że nikt nie przeżył katastrofy.

Wrak śmigłowca został odnaleziony 2 km od drogi federalnej Chanty-Mansijsk - Tiumeń, przebiegającej wzdłuż rzeki Juganskaja Ob. Ratownicy dotarli do niego około północy czasu lokalnego (ok. 19:00 GMT). Stwierdzili oni, że załoga i dwóch obserwatorów znajdujących się na pokładzie śmigłowca (Kolejny śmigłowiec zaginął w Ałtaju) zginęli w wyniku odniesionych ran.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra