Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej letnich lotów Finnaira

Lotnictwo cywilne, 01 września 2017

Finnair wprowadza dodatkowe codzienne połączenie pomiędzy Helsinkami a Gdańskiem i zwiększa w sezonie letnim 2018 częstotliwość lotów do Warszawy i Krakowa. Pojawi się również więcej rejsów na popularnych trasach dalekodystansowych do Tokio, Bangkoku, Delhi, Chicago i San Francisco.

Finnair widzi rosnące zainteresowanie Polską wśród swoich azjatyckich klientów / Ilustracja: Finnair

Nowe codzienne połączenie do Gdańska będzie obsługiwane między 24 kwietnia a 27 października. Finnair będzie wykonywał do Warszawy 3 loty w dni powszednie i 2 w sobotę i niedzielę podczas całego sezonu letniego, między 26 marca a 26 października. Połączenia do Krakowa są dodane tak, by loty między 18 czerwca a 8 sierpnia odbywały się codziennie. Łącznie w sezonie letnim 2018 Finnair obsłuży do 40 połączeń tygodniowo na trasach między Helsinkami a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem.

Polska jest ważnym rynkiem dla Finnaira, dodatkowy codzienny rejs poprawi połączenia z Gdańska do wielu naszych azjatyckich miejsc, jak również do Nowego Jorku, Chicago i San Francisco. Widzimy rosnące zainteresowanie Polską wśród naszych azjatyckich klientów, dlatego przedłużenie okresu obsługi dodatkowych połączeń rejsowych do Warszawy i Krakowa umożliwi większą elastyczność w planowaniu podróży do popularnych letnich miejsc – mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.

Finnair zwiększy również liczbę lotów na popularnych trasach dalekodystansowych do Azji, o 3 nowe cotygodniowe połączenia do Tokio-Narita i Bangkoku i dodatkowy rejs w tygodniu do Delhi. Wraz z Japan Airlines latem 2018 Finnair zaoferuje 3 codzienne loty do Tokio-Narita w ramach porozumienia z British Airways i Iberią.

Połączenie Finnaira do Chicago będzie wykonywane codziennie, przy 2 dodatkowych cotygodniowych rejsach od kwietnia do października, a okres obsługi 3 lotów w tygodniu do San Francisco wydłuży się i potrwa od 3 maja do 25 października.

Rozbudowana zostanie europejska siatka połączeń Finnaira obejmująca ponad 100 kierunków. Od 1 czerwca Finnair będzie obsługiwał 4 cotygodniowe rejsy do Lizbony, a od 23 kwietnia przewoźnik otworzy nową trasę do Stuttgartu w Niemczech. Oprócz Gdańska dodane zostaną nowe kierunki na trasach krótkodystansowych z Helsinek do Talina, Moskwy, Edynburga, Barcelony, Madrytu, Dubaju, Dubrownika, Malagi, Tel Awiwu, Billund, Wenecji, Chanii, Skiatos, Santorini, Heraklionu, na Rodos i Korfu.

Ruch pomiędzy Europą i Azją nadal rośnie, a rozszerzenie siatki połączeń Finnaira oferuje naszym klientom więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej – podsumowuje Skuja (Finnair najlepszy w Europie Północnej, 2017-07-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.