Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air ogłasza rozwój we Wrocławiu

Lotnictwo cywilne, 07 września 2017

Linia Wizz Air ogłasza rozwój swojej działalności we Wrocławiu, umieszczając drugi samolot Airbus A320 na lotnisku im. Mikołaja Kopernika.

Wraz z ogłoszonymi czterema nowymi trasami, Wizz Air oferuje aktualnie 15 kierunków z Wrocławia / Zdjęcie: Wizz Air

30 marca 2018 linia uruchomi trasę do Bazylei-Miluzy, obsługiwaną w poniedziałki i piątki. Następnego dnia rozpoczną się loty do Göteborga w Szwecji (wtorek, czwartek, sobota) oraz Kutaisi w Gruzji i Porto w Portugalii (wtorek, sobota). Nowy samolot dołączy do wrocławskiej floty także 30 marca 2018. Załoga w bazie na Lotnisku we Wrocławiu będzie liczyć ponad 70 osób. Oprócz tego zwiększona zostanie liczba lotów do Londyn Luton (do 10 z 7), Eindhoven (do 7 z 5), Lwowa (do 4 z 3) i Rejkiawiku (do 3 z 2).

Podczas konferencji prasowej we Wrocławiu Johan Eidhagen, Członek Zarządu ds. Marketingu w Wizz Air, powiedział: Po niedawnym ogłoszeniu kluczowych elementów dla rozwoju Wizz Air w Warszawie i Gdańsku, ogromnie cieszymy się mogąc przekazać kolejne dobre wiadomości dla naszych klientów w Polsce. Umieszczenie drugiego samolotu na lotnisku we Wrocławiu podwoi liczbę członków naszego zespołu w tutejszej bazie oraz spowoduje rozwój naszej oferty o 60% na Dolnym Śląsku. Jesteśmy przekonani, że nasze cztery nowe trasy szybko zyskają popularność wśród klientów we Wrocławiu, a nasza rozbudowana oferta spowoduje zwiększenie ruchu turystycznego w regionie pozytywnie wpływając na lokalną gospodarkę. Mamy nadzieję na owocną współpracę z lotniskiem we Wrocławiu.

Pierwszy lot Wizz Air z Wrocławia odbył się w 2006 i od tego czasu ponad 2,7 mln pasażerów skorzystało z niskokosztowych usług przewoźnika, który stale rozwija sieć swoich połączeń. W 2017 oferta Wizz Air z Wrocławia wzbogaciła się o trzy nowe kierunki: Lwów i Rejkiawik ruszyły w kwietniu i w maju, a loty do Agadiru w Maroku rozpoczna się w listopadzie (Dwie trasy Wizz do Maroka, 2017-08-14).

W pierwszych ośmiu miesiącach bieżącego roku, Wizz Air przewiózł 310 tys. pasażerów na swoich trasach z i do Wrocławia, co stanowi wzrost o 29% w porównaniu do okresu od stycznia do sierpnia 2016.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.