Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 787-10 dla Singapore Airlines

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 04 października 2017

W zakładach Boeinga w North Charleston, w stanie Karolina Południowa, zaprezentowano 3 października pierwszy samolot 787-10 Dreamliner, przeznaczony dla Singapore Airlines.

Pierwszy Boeing 787-10 zostanie przekazany Singapore Airlines w pierwszej połowie 2018 / Zdjęcie: Boeing

W najbliższych miesiącach na jego kadłub naniesione będą ostatnie elementy malowania. Samolot przejdzie też próby instalacji pokładowych i zespołu napędowego.

Pierwszy Boeing 787-10 zostanie przekazany Singapore Airlines w pierwszej połowie przyszłego roku. Przewoźnik będzie używał go do obsługi połączeń dalekiego zasięgu.

Singapore Airlines były pierwszym nabywcą Dreamlinerów 787-10. Towarzystwo zamówiło 30 samolotów tego typu, a także podpisało list intevcyjny w sprawie nabycia kolejnych 30 Boeingów 787-10 (Boeing 787-10 oblatany, 2017-04-01).  


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.