Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT zapowiada rejsy do Norymbergi

Lotnictwo cywilne, 29 listopada 2017

Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały uruchomienie rejsów do Norymbergi. Będzie to już siódme miasto w Niemczech, obok Frankfurtu, Monachium, Dusseldorfu, Hamburga, Stuttgartu i Berlina, obsługiwane przez naszego narodowego przewoźnika. Pierwszy lot z Warszawy do Norymbergi jest zaplanowany na 7 maja.

Trasę z Warszawy do Norymbergi obsługiwać będą  Embraery 170 i 175 (na zdjęciu) / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Rejsy między Warszawą a Norymbergą LOT będzie wykonywał od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie – o 8:15 i 17:40. Powroty z Norymbergi zaplanowano o 10:30 i 19:55. W weekendy, kiedy zapotrzebowanie na rejsy jest mniejsze, do  dyspozycji pasażerów będzie jeden rejs dziennie. W soboty samolot LOT-u zabierze pasażerów porannym rejsem z Warszawy, natomiast w niedzielę wystartuje do Norymbergi wieczorem.

Podróż między Warszawą i Norymbergą potrwa ok. 1 godz. 40 minut. Trasę obsługiwać będą  Embraery 170 i 175, które mają na pokładzie odpowiednio 70 i 82 fotele w trzech klasach podróży: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej.

Oferta LOT-u skierowana jest zarówno do pasażerów biznesowych, dla których polski przewoźnik ma bardzo atrakcyjne taryfy w klasach biznes i premium, jak też turystycznych. Norymberga to także kolejny po Stuttgarcie, Göteborgu i Luksemburgu ważny zachodnioeuropejski ośrodek biznesowy średniej wielkości, wśród których LOT upatruje możliwości rozwoju swojej siatki połączeń (Większe Dreamlinery na trasach do Ameryki Pn., 2017-11-22). 

Norymberga to istotne centrum targowo-kongresowe w Bawarii Północnej, jest też jednym z ważniejszych ośrodków biznesowych i naukowych w Niemczech. To w tym mieście swoje siedziby i oddziały mają wielkie koncerny jak Adidas, Siemens i Bosch. W zasięgu tego połączenia znajduje się wiele miast w rejonie Norymbergi, np. Beyreuth, gdzie odbywa się znany Festiwal Wagnerowski. Nowe połączenie z pewnością docenią także osoby podróżujące do Norymbergi i okolic na wakacje, do rodziny i znajomych – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji LOT. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.