Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dodatkowe Mastery dla Sił Powietrznych

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 27 marca 2018

Leonardo i Inspektorat Uzbrojenia Ministerstwa Obrony Narodowej podpisały kontrakt na dostawę czterech dodatkowych samolotów szkolenia zaawansowanego M-346 Master. Kontrakt o wartości ponad 115 mln euro obejmuje pakiet wsparcia. Dostawy samolotów zostaną zrealizowane do 2020. Strona polska ma do wykorzystania opcję zakupu jeszcze 4 Masterów.

Dzięki najnowszemu kontraktowi Siły Powietrzne będą miały w wyposażeniu 12 samolotów szkolenia zaawansowanego M-346 / Zdjęcie: MON

Alessandro Profumo, Dyrektor Generalny Grupy Leonardo powiedział: Ta umowa umacnia bliskie partnerstwo Grupy Leonardo z Polską, czyli krajem, w którym nasze technologie oraz umiejętności są głęboko zakorzenione, oraz który docenia wyjątkowe możliwości naszego zintegrowanego systemu szkolenia opartego o samolot M-346.

Obecnie Siły Powietrzne mają na stanie 8 M-346. Pierwszy lot M-346, znajdującym się w wyposażeniu 4. Skrzydła Lotnictwa  Szkolnego wykonał 16 lutego br. na lotnisku 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie kpt. pil. Mirosław Kopeć w asyście włoskiego pilota (M-346 w powietrzu, 2018-02-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.