Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

American Airlines kupują CRJ900 i E175

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 04 maja 2018

American Airlines zamówiły 15 kanadyjskich samolotów komunikacji regionalnej Bombardier CRJ900 i taką samą liczbę brazylijskich Embraerów 175. Ich łączna wartość to ponad 1,4 mld USD.

Dostawy kolejnych E175 dla American Airlines zostaną zrealizowane od marca do listopada 2019 / Zdjęcie: Embraer

Umowa obejmuje również opcję zakupu dodatkowych 15 CRJ900. Wartość transakcji zawartej z Kanadyjczykami to ok. 719 mln USD (ok. 2,6 mld zł, wg ceny katalogowej). Użytkownikiem CRJ900 będą PSA Airlines, spółka zależna American Airlines. Samoloty, przystosowane do przewozu 76 pasażerów, w tym 12 w klasie pierwszej, z wyposażeniem kabiny Atmosphère, charakteryzującym się m.in. większymi schowkami bagażowymi, będą dostarczane od drugiego kwartału 2019.

Z kolei za 15 Embraerów 175 American Airlines zapłacą 705 mln USD (2,5 mld zł). Ich użytkownikiem będzie Envoy, spółka zależna w całości należąca do American Airlines. Brazylijskie samoloty będą przewozić podróżnych w identycznej konfiguracji, jak wspomniane wyżej CRJ900. Ich dostawy zostaną zrealizowane od marca do listopada 2019. Razem z trzema poprzednimi zamówieniami na Embraery 175, porftolio American Airlines obejmuje 89 samolotów tego typu (American Airlines zamówiły 47 Boeingów 787, 2018-04-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.