Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 787-9 dla China Southern

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 07 maja 2018

Pierwszy Boeing 787-9 Dreamliner przeznaczony dla linii China Southern został dostarczony do głównej siedziby towarzystwa w Guangzhou. Samolot dołączył do floty 10 Dreamlinerów 787-8.

Pierwszy Boeing 787-9 przekazany China Southern / Zdjęcie: China Southern

Najnowszy Dreamliner chińskiego przewoźnika jest przystosowany do przewozu 28 pasażerów w klasie biznes i 269 osób w klasie ekonomicznej. Wszyscy podróżni mają dostęp do Internetu.

China Southern ma zamówienie na kolejne 19 Boeingów 787-9, które będą leasingowane od Aercap i Air Lease. Dostawy tych samolotów mają być zrealizowane do 2020. Wszystkie Dreamlinery chińskiego przewoźnika są napędzane silnikami General Electric GEnx-1B (38 Boeingów dla China Southern , 2017-10-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.