Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT wystartował do Singapuru

Lotnictwo cywilne, 16 maja 2018

Boeing 787-8 Dreamliner, noszący znaki rejestracyjne SP-LRD, w barwach PLL LOT poleciał 15 maja późnym wieczorem w pierwszy rozkładowy rejs z Warszawy do Singapuru. Samoloty polskiego przewoźnika będą obsługiwały tę trasę początkowo trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki, soboty. Rejsy z międzynarodowego portu lotniczego Singapur-Changi na Lotnisko Chopina będą wykonywane w poniedziałki, czwartki, soboty. Od lipca do końca października dodane zostanie czwarte połączenie – z Warszawy we wtorki, a z Singapuru we środy. Na pokładach polskich samolotów znajdą się produkty zawierające elementy regionalne, w tym menu w stylu singapurskim. 

Boeing 787-8 Dreamliner (SP-LRD), który zainaugurował połączenie z Warszawy do Singapuru / Zdjęcie: PLL LOT 

Nasze rejsy łączą bezpośrednio dwa huby: Warszawę, będącą głównym centrum przesiadkowym dla pasażerów z Europy Centralnej i Singapur, czyli najważniejszy port tranzytowy w regionie Azji Południowo-Wschodniej. W ten sposób uwalniamy potencjał turystyczny i biznesowy w obu kierunkach – stwierdził Rafał Milczarski, prezes LOT-u. 

 Singapur to jedna z najprężniej rozwijających się gospodarek regionu, znajdująca się w czołówce najbogatszych krajów świata . Ten azjatycki tygrys gospodarczy zajmuje piąte miejsce pod względem inwestycji azjatyckich (spośród krajów ASEAN) w Polsce i szóste w całej Unii Europejskiej. 

Jest nam niezmiernie miło, że możemy dziś powitać LOT w Singapurze, który od teraz zapewnia nam bezpośrednie połączenie z Polską. Jest to jednocześnie pierwsze połączenie Singapuru z Europą Środkową i Wschodnią, które zapewnia nieporównywalną wygodę w podróżowaniu do serca regionu. W ten sposób pasażerowie udający się w obu kierunkach, zyskali dużo lepszą ofertę dla podróży zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Grupa Changi Airport aktywnie rozwija szlaki komunikacyjne Singapuru z Europą, a ostatnio dodała cztery nowe kierunki: Ateny, Dusseldorf, Sztokholm, a teraz także Warszawę – dodał Lee Hiang, prezes Groupy Changi Airport (CAG).

Miasto Lwa to nie tylko centrum biznesowe Azji, ale również brama do dalszych połączeń w regionie – do Indonezji, Tajlandii, Kambodży Malazji i Australii. W kwietniu polski przewoźnik nawiązał współpracę z liniami obsługującymi rejsy tych portów. W ramach jednej rezerwacji LOT-u połączenia z Singapuru będą wykonywane przez przewoźników z grupy JetStar, np. Singapore Airlines (umowa code-share) oraz Qantas i Air New Zealand  (umowa interline).

Między Europą a Singapurem podróżuje prawie 3 mln pasażerów rocznie. Kraj ten jest bramą dla dalszych podróży w głąb Azji, Australii i Oceanii. Nawet jeśli samodzielnie nie obsługujemy dalszych połączeń, jesteśmy w stanie zaproponować pasażerom z Polski i całej Europy  przesiadki dzięki umowom z innymi przewoźnikami. Uruchomienie nowego połączenie LOT-u stwarza doskonałą okazję dla pasażerów z Europy, żeby odwiedzić Singapur i przekonać się licznych zaletach tego kraju – podkreślił Rafał Milczarski (LOT-em do Singapuru, 2018-04-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.