Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dostawa 900. TBM

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 25 lipca 2018

Daher dostarczył w ubiegłym tygodniu 900. samolot dyspozycyjny rodziny TBM.  To model TBM 930. Jego użytkownikiem jest Thomas Solano, przedsiębiorca branży informatycznej z Jacksonville na Florydzie. Poprzednio Solano użytkował TBM 850, którego nabył w 2012.

Jubileuszowy 900. samolot rodziny TBM trafił do odbiorcy z USA / Zdjęcie: Daher

Pierwszy TBM 700A został oblatany 14 lipca 1978. W ubiegłym roku Daher dostarczył 58 samolotów rodziny TBM 900, a do 18 czerwca tego roku – kolejne 22. Z 900 dostarczonych TBM, które wylatały łącznie 1,6 mln h, aż 693 trafiło do odbiorców w Ameryce Północnej. Od marca 2014 zamówiono 261 samolotów rodziny TBM 900, z czego dostarczono 238.

W ramach strategii ciągłego udoskonalania samolotów rodziny TBM, Daher regularnie wprowadza ulepszenia ich awioniki i kabiny, wraz z rozwojem usług wsparcia. Udoskonalenia obejmują optymalizację aerodynamiczną płatowca i opracowanie aplikacji Me & My TBM dla urządzeń z systemem Android i iOS w celu dostarczenia użytkownikom unikalnych i cennych informacji zwrotnych dotyczących lotów.

Zobowiązujemy się, że TBM będzie najlepszym samolotem w swojej klasie w przez wiele następnych lat i będziemy utrzymywać stałe tempo produkcji. Przez ostatnie 30 lat nasza rodzina TBM ustanowiła standardy w swojej klasie, stając się drugim najlepiej sprzedającym się samolotem biznesowym – powiedział starszy wiceprezes Dahera Nicolas Chabbert (Eurosatory 2018: Nowe wersje TBM 910/930, 2018-06-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.