Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowe nowości na Lotnisku Chopina

Lotnictwo cywilne, 31 października 2018

Bezpośrednie połączenia z Marokiem i z dwoma lotniskami w stolicy Wielkiej Brytanii to tylko niektóre propozycje w nowym, zimowym rozkładzie lotów, który obowiązuje na Lotnisku Chopina w Warszawie. 31 października zostanie uruchomione połączenie na lotnisko Londyn-Gatwick. Nowa trasa wiąże się z powrotem na do Warszawy, po kilku latach nieobecności, brytyjskiego przewoźnika easyJet. Brytyjska linia rozpoczęła z dniem startu sezonu zimowego, tj. 28 października, loty do Genewy, Bazylei i Berlina-Tegel.

Łącznie zimą 2018/2019 warszawski port będzie oferował 114 tras regularnych i 40 czarterowych / Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Także od 31 października, za sprawą linii Wizz Air, będzie można polecieć do egzotycznego Marrakeszu. Węgierski przewoźnik uruchomił już także połączenie z Wiedniem. Oprócz tego PLL LOT od 29 grudnia rozpoczną loty do Turynu, a w styczniu – do Londynu-City. Tym samym z warszawskiego portu będzie można już dolecieć już na cztery lotniska w stolicy W. Brytanii.

W zimowym rozkładzie rejsów z Lotniska Chopina warto podkreślić też zwiększenie przez LOT i Turkish Airlines liczby połączeń na trasie Warszawa – Stambuł. Polski przewoźnik zwiększy liczbę rejsów z 5 do 12 tygodniowo, natomiast tureckie linie od 3 listopada zaproponują w każdą sobotę dodatkową szóstą rotację, obsługiwaną przez Airbusy A330.

Ciekawą propozycję dla pasażerów korzystających z warszawskiego portu ma także Qatar Airways, które od 28 października zmieniły używanego dotychczas na wieczornych połączeniach A320 na Boeinga 787 Dreamliner. Ponadto wzrośnie także liczba lotów do Dohy – z 14 do 16 tygodniowo. W poniedziałki i piątki do stolicy Kataru będzie można polecieć 3 razy dziennie – w te dni arabski przewoźnik skieruje na trasę dodatkowego A330.

Łącznie zimą 2018/2019 warszawskie Lotnisko Chopina będzie oferowało 114 tras regularnych i 40 czarterowych (Modernizacja sortowni bagażu w Warszawie, 2018-10-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.