Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Fundusze na rozwój Seastara

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 09 listopada 2018

Niemiecko-chińska spółka Dornier Seawings GmbH pozyskała dodatkowe fundusze w wysokości 150 mln euro (644 mln zł) od swoich akcjonariuszy (wśród nich są m.in. 2 przedsiębiorstwa państwowe z chińskiej prowincji Jiangsu). Inwestycja ta została potwierdzona we wrześniu tego roku.

Producent zakłada, że zmodernizowany Seastar CD2 zostanie oblatany w połowie przyszłego roku / Zdjęcie: Dornier Seawings

Pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze badania i rozwój łodzi latającej Seastar CD2, rozbudowę zakładów produkcyjnych w Wuxi, w ChRL i przygotowanie produkcji seryjnej. W prototypie Seastara CD2, zaprezentowanym 18 sierpnia 2017,  wprowadzane są obecnie zmiany konstrukcyjne, mające na celu polepszenie osiągów. Po nich rozpoczną się próby certyfikacyjne (Seastar nowej generacji, 2017-09-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.