Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rotacja czołgistów w Thun

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 06 grudnia 2018

W miniony piątek żołnierze z 1. batalionu czołgów, z 10. Brygady Kawalerii Pancernej wrócili ze Szwajcarii, gdzie szkolili się na symulatorach. Teraz, kolejna grupa żołnierzy udała się, aby doskonalić swoje umiejętności.

W miniony piątek żołnierze z 1. batalionu czołgów, z 10. Brygady Kawalerii Pancernej wrócili ze Szwajcarii, gdzie szkolili się na symulatorach / Zdjęcia: st. szer. Natalia Wawrzyniak, 10. Brygada Kawalerii Pancernej

Szkolenie czołgistów w szwajcarskim centrum symulatorów Mechanised Training Center (MTC) trwa od połowy października do końca grudnia. W tym czasie wielu żołnierzy zostanie dokładnie przeszkolonych, zdobywając tym samym wiedzę oraz doskonaląc swoje umiejętności na zajmowanych stanowiskach (Czołgiści w Thun, 2018-11-28).

Kierowcy, ładowniczy i działonowi spędzają długie godziny w kabinach symulatorów po to, aby w przyszłości, podczas realnego działania, nie popełniać błędów, a otrzymane zadania wykonywać na jak najwyższym poziomie. Centrum posiada bardzo bogatą bazę szkoleniową.

Atrybutem znajdujących się na jego wyposażeniu symulatorów jest wysoki realizm podczas wykonywania zadań taktycznych i ogniowych, a także możliwość analizy i wyciągania wniosków na gorąco. Podczas ostatniego tygodnia szkolenia kompania zużyła ponad dwa tysiące sztuk amunicji.

Na podstawie informacji st. szer. Natalii Wawrzyniak, 10. BKPanc.
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.